Zabiegi SKEYNDOR

Skóra jest największym organem człowieka, która pełni wiele odpowiedzialnych funkcji m.in ochronnych i estetycznych. Umiarkowany, kontrolowany stres działa na nasza skórę jak i cały organizm pozytywnie. Niestety przy długotrwałym i niekontrolowanym stresie w organizmie zachodzą negatywne procesy, które w późniejszym czasie uwidaczniają się na naszej skórze. Z pomocą przychodzą nam rewelacyjne zabiegi NOWOŚCI w naszej klinice jakim są zabiegi pielęgnacyjne, które są alternatywą dla medycyny estetycznej marki SKEYNDOR.

Cechą charakterystyczną tej hiszpańskiej marki są ekskluzywne receptury produktów oparte o najnowsze badania naukowe oraz wyselekcjonowane substancje aktywne gwarantujące najwyższą skuteczność pielęgnacji podane w niezwykle eleganckiej oprawie.

SKEYNDOR to ekskluzywna marka produktów profesjonalnych obecna w prestiżowych ośrodkach SPA na całym świecie. Stworzona przez producenta koncepcja SKEYNDOR the Scientific Skincare jest rezultatem zaawansowanych badań naukowych, a powstające na tej bazie linie kosmetyczne dają gwarancję najwyższej efektywności zabiegów. Nowoczesna linia produktów to jedynie dodatek do równie szlachetnej zawartości, opartej na najbardziej efektywnych składnikach, po które w swoich terapiach sięgają profesjonaliści na całym świecie.

Zabieg przy użyciu produktów tej marki wygładza skórę, delikatnie wypełnia zmarszczki, a także zapewnia skórze nawilżenie i promienny wygląd. Z przeprowadzonych badań firmy Skeyndor, udowodniona skuteczność młodszego wyglądu skóry, wynosi nawet do 5 lat. Jest to Idealny zabieg bankietowy, który świetnie sprawdzi się przed „wielkim wyjściem”. To idealna terapia dla skóry problematycznej, zanieczyszczonej, z widocznymi oznakami starzenia, mało elastycznej czy przesuszonej. Działa zbawiennie na wygląd skóry nieco zmęczonej, dłuższą ekspozycją na słońce podczas wakacji, mało nawilżonej czy skóry dojrzałej. Skeyndor oprawia napięcie skóry, koloryt i mocno nawilża, a także wygładza drobne zmarszczki w okolicy ust czy oka. Efekty utrzymują się od kilku do kilkunastu dni, ponieważ to zależy od wyjściowego stanu skóry.

By poczuć się wyjątkowo, ekskluzywnie, zrelaksować się a przy tym wszystkim wyjść z odmienioną zadbaną skóra twarzy, szyi i dekoltu zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne marki SKEYNDOR do Villa Dermatica.

Zabieg Corrective : https://krakow.villadermatica.pl/produkt/corrective/

Zabieg Aquatherm : https://krakow.villadermatica.pl/produkt/aquatherm/