Villa Dermatica – klinika medycyny estetycznej Kraków i Żywiec

Klinika  Urody specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej oraz studia fryzjerskiego.

Współczesna medycyna pozwala na wykonywanie zabiegów coraz to doskonalszych, niewątpliwie niwelujących skutki procesu starzenia z zastowaniem botox-u, kwasu hialuronowego, nici hialuronowych czy osocza bogatopłytowego. W trosce o satysfakcję i dobro klienta Villa Dermatica zapewnia pełną opiekę i komfort oraz indywidualną i wyjątkową obsługę, a każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską i wykonywany z niezwykłą starannością przez lekarzy medycyny estetycznej.

Oferujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej – laserowe leczenie nietrzymania moczu, odmłodzenie okolicy krocza przy pomocy lasera frakcyjnego i nici Vaginal Narrower, modelowanie i rewitalizację warg sromowych, powiększanie punktu G, lipofilling miejsc intymnych.

Kosmetyka profesjonalna to również pełna gama zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała. Do naszych zabiegów wykorzystujemy jedynie sprawdzone preparaty, odznaczone najbardziej renomowanymi polskimi oraz światowymi certyfikatami jakości.  W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo zabiegi z zakresu nowoczesnej medycyny, implantacja włosów NIDO. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi do trwałej depilacja owłosienia przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń do laseroterapii oraz zabiegi zamykania naczynek laserem medycznym, a także resurfacing laserowy i usuwanie blizn, rozstępów, włókniaków i brodawek.

W swojej bogatej ofercie Villa Dermatica proponuje również skuteczne i bezpieczne zabiegi kształtujące sylwetkę wykonywane przy użyciu najnowszego sprzętu światowych marek oraz wykwalifikowanego personelu,endermologia+RF, ultradźwięki oraz elektrostymulacja i pressomasaż.

Centrum Villa Dermatica zachęca również swoich klientów do skorzystania z profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który za sprawą najlepszych kosmetyków i doświadczonego zespołu fryzjerów sprawi, że Twoje włosy odzyskają kondycję i zdrowy wygląd oraz niepowtarzalny styl.

To magiczne miejsce, które zabierze Cię w świat piękna oraz luksusu, na które przecież zasługujesz.

Nie wahaj się, już dziś poczuj się piękna!

  • Pakiety rabatowane nie podlegają zwrotowi gotówki. 
  • Bony mają ważność 6 miesięcy od daty zakupu