KURACJA MILK

W Villa Dermatica każdy stylista fryzur jest artystą, posiada zmysł estetyczny i wyczucie indywidualnych oczekiwań klienta. Stylizacja włosów to dla nas nowoczesna forma sztuki, jest dla nas połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i ciągle udoskonalanych technik.

Doskonała jakość usług to przede wszystkim zasługa zgranego zespołu, ludzi których połączyła pasja, zaangażowanie i doświadczenie. Bierzemy udział w licznych pokazach mody, sesjach zdjęciowych, eventach. Wszystkie zabiegi na włosach wykonujemy na kosmetykach najwyższej światowej jakości profesjonalnych marek.

Do naszej oferty usługowej wkracza niebywale doskonały zabieg kuracji dla włosów zniszczonych, osłabionych i pozbawionych blasku jakim jesr Kuracja Milk.

Kuracja Milk to pierwsza kuracja keratynowa, która wykorzystuje hydrolizowane białka mleka oraz technologię aminokwasową, zapewniając Twoim włosom niezwykły blask i miękkość, a także dogłębną regenerację. Wysoki odsetek nanocząsteczek keratyny powoduje, że

produkt skutecznie przedostaje się do łuski włosa. Kuracja ta wnika we włosy i dzięki zawartości białek chroni je przed promieniowaniem UV.

Ta nowa technologia oparta jest na w 100% naturalnych składnikach, a mimo to zatrzymuje kręcenie się włosów i czyni je jedwabiście miękkimi na długi czas. Pomaga w rozczesywaniu, wspiera utrzymanie objętości włosów oraz chroni przed wysokimi temperaturami i uszkodzeniami mechanicznymi. Przyczynia się do zachowania intensywnego koloru.

KURACJA MILK na włosy : https://krakow.villadermatica.pl/produkt/kuracja-oway-hmilk-no-stress/