Fraksel

Od 10 lat jesteśmy miejscem, gdzie każdy może zadbać o siebie w sposób całościowy. W swojej ofercie mamy sprawdzone i skuteczne zabiegi z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa oraz ginekologi. Na bieżąco jesteśmy z nowościami, szkolimy się by wprowadzać bezpieczne zabiegi do naszej oferty które mają na celu sprostać nawet najbardziej wymaganym klientom i pozbyć się wielu problemów estetycznych.
Naszym celem jako klinika Villa Dermatica jest ciągłe poszerzanie wiedzy i wychodzenie na przeciw różnym problemom naszych pacjentów.

Tym razem chcemy przedstawić NOWOŚĆ w naszej klinice jakim jest LASER FRAKCYJNY CO2 ABLACYJNY PERFECTUS
Przynosi natychmiastowe efekty. Zabieg Fraxel™ obejmuje tysiące fragmentów skóry o mikroskopijnej wielkości. Pobudza fizjologiczne procesy regeneracji, stymuluje tworzenie nowych komórek, prowadzi do odnowy skóry i uzyskania świeżego, promiennego efektu zdrowego naskórka.
Laser tworzy tysiące mikrootworków, tak zwanych stref mikrotermalnych. Skóra wokół tych stref jest nienaruszona i uczestniczy w procesach odnowy.

Świetnie sprawdza się  w pozbyciu się najróżniejszych problemów estetycznych. Ma wiele zastosowań, nie tylko w odmładzaniu – poprzez napięcie, rozjaśnienie i odświeżenie skóry oraz poprawy jej jakości, ale także w redukcji porów i blizn,usuwaniu przebarwień i rozstępów. Ablacyjny laser frakcyjny CO2 spłyca zmarszczki, nawilża, wyrównuje koloryt, zmniejsza przetłuszczanie i zwiększa elastyczność skóry. Nadaje się idealnie zarówno dla osób borykającymi się z bliznami potrądzikowymi, pooparzeniowymi bądź pourazowymi, jak i starszych pacjentek, chcących wizualnie odjąć sobie parę lat.

W zabiegu tym możemy wyróżnić dwa rodzaje efektów: natychmiastowe i postępujące. Bezpośrednio po zakończeniu procesu gojenia, powierzchnia skóry robi się bardziej miękka, jaśniejsza, o równym kolorycie. Postępujące efekty robią się widoczne w ciągu następnych trzech do sześciu  miesięcy na skutek regeneracji głębszych warstw skóry.
Laser frakcyjny w kosmetologii wykorzystywany jest miedzy innymi do usuwania blizn lub rozstępów, rewitalizacji poszczególnych obszarów ciała a nawet wycinaniu brodawek i włókniaków.
W ginekologii estetycznej laser ten rewelacyjnie sprawdza się w rewitalizacji pochwy i warg sromowych oraz wysiłkowym nietrzymaniu moczu, poprawia komfort życia pacjentek.