BioRePeel

Peelingi to doskonały sposób na regenerację i oczyszczenie skóry. Cieszą się dużą popularnością i od lat traktowane są jako najlepszy sposób na pozbycie się zrogowaciałego naskórka. Pomagają w leczeniu skóry łojotokowej, trądzikowej, ze zmianami potrądzikowymi jak blizny i przebarwienia. A także odmładzają naszą skórę, ujędrniają i nawilżają.

Wszystkie pozytywne aspekty peelingów i zabiegów na bazie kwasów oraz naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy z nimi przekonały nas byśmy mogli Wam przedstawić NOWOŚĆ w naszej klinice cudowny zabieg BioRePeel.

BioRePeel to innowacyjny, preparat medyczny o doskonałym działaniu biostymulującym, rewitalizującym i peelingującym. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów. Wpływa również na procesy biosyntezy niezbędne do zwalczania skutków starzenia się skóry i uszkodzeń oksydacyjnych.

Siła peelingów medycznych wynika przede wszystkim z unikalnego składu.

BioRePeel to całoroczny peeling medyczny, składający się z kompleksu kwasów (trójchlorooctowy, laktobionowy, salicylowy) i aminokwasów (prolina, arginina, glicyna) i witaminy C wraz B2, które zapewniają natychmiastowy efekt odświeżenia skóry.

Skóra staje się napięta, nawilżona o wyrównanym kolorycie, a przebarwienia ulegają rozjaśnieniu. Wypłyca zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry oraz reguluje pracę gruczołów łojowych, hamując nadmierny łojotok, zwęża pory oraz zmniejszają ilość zaskórników. Jest to zabieg bankietowy, po którym od razu wygląda się świetnie.

Dlatego wszystkich chcących poprawić stan swojej skóry, a przy tym nie rezygnować z obowiązków dnia codziennego po zabiegu zapraszamy na zabieg BioRePeel do Villa Dermatica.